Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Α1 όπου ανακοίνωσε μόλις τώρα η ΕΠΣ Μακεδονίας για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 14-15 Φεβρουαρίου.
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτιος
ΚΥΡΙΑΚΗ 15.02.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Ενωση Συκεών – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Διγενής Μονολόφου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Αποστόλιδης Ιωάννης
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Αποστόλιδης Ιωάννης
ΑΕ Πολυδενδρίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Πολυδενδρίου Ασκού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γιώργος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Γήπεδο: Πολυδενδρίου Ασκού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γιώργος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Χατζηστρατής Ευστράτιος
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Χατζηστρατής Ευστράτιος
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Δόξα Πενταλόφου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου