ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.12.2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.12.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Νίκη Μεσημερίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος
Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης
Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.12.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία
——————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία
Μακεδονικός Λητής – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Θύελλα Περιστερώνα – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου